Date de Contact pentru AJOFM Cluj

AJOFM Cluj
Orasul: Cluj Napoca
Adresa: Str. G.Cosbuc Nr..2
Telefon: 02645-90227 / 0264-595214
Website: www.ajofmcj.ro
E-mail: daniel.don@ajofpcj.gmi.ro / cluj@ajofm.anofm.ro

____________________________________

Agentie Locala Cluj Napoca
Orasul: Cluj Napoca
Adresa: Str. G.Cosbuc Nr..2
Telefon: 0264-596923
Website: www.ajofmcj.ro
E-mail: cj_clujnapoca@ajofm.anofm.ro / cj_lmv@ajofm.anofm.ro

____________________________________

Agentie Locala Turda
Orasul: Turda
Adresa: Str. Putna Nr.. 4
Telefon: 0264-314218 / 0264-314217
Website:
E-mail: turda@ajofmcj.ro / cj_turda@ajofm.anofm.ro

____________________________________

Agentie Locala Dej
Orasul: Dej
Adresa: Str. Marasesti Nr.. 9A
Telefon: 0264-213629 / 0264-221462
Website: www.ajofmcj.ro
E-mail: dej@ajofmcj.rocj_dej@ajofm.anofm.ro

____________________________________

Punct de Lucru Cimpia Turzii
Orasul: Cimpia Turzii
Adresa: Str. Laminoristilor Nr..14, ap. 4-5
Telefon: 0264-368808
Website:
E-mail: cimpia-turzii@ajofmcj.ro / cj_cimpia@ajofm.anofm.ro

____________________________________

Punct de Lucru Gherla
Orasul: Gherla
Adresa: Str. 1 Decembrie 1918 Nr.. 16A
Telefon: 0264-243116 / 0264-244819
Website: www.ajofmcj.ro
E-mail: gherla@ajofmcj.ro cj_gherla@ajofm.anofm.ro

____________________________________

Punct de Lucru Huedin
Orasul: Huedin
Adresa: Str. Horea Nr.. 5
Telefon: 0264-353205
Website: www.ajofmcj.ro
E-mail: huedin@ajofmcj.ro / cj_huedin@ajofm.anofm.ro

____________________________________

Punct de Lucru Poieni
Orasul: Poieni
Adresa: Str. Principala, FN
Telefon: 0264-255071
Website: www.ajofmcj.ro
E-mail:

urchinTracker();